Supermarket Koli

Supermarket Koli - Vist Ksamil Vera po afron Super Market Koli Ksamil ju ofron nje shumellojshmeri Artikujsh . Supermarket Koli do të sjellë vlera të reja për konsumatorin shqiptar, cilësi, garanci, shumëllojshmëri dhe oferta e promocione të shumta. Nuk do tju mungoje asgje duke filluar qe nga Ushqimoret - Detergjendet - Rroba dhe aksesore per plazh e duke perfunduar te suveniret e ndryshme dhe mbreslenese me pamje te Ksamilit dhe vendeve arkeologjike e kulturore
Translate »